X

جزئیات خبر

اخبار کیانشهر
0
دسته : محله / منطقه
ایجاد شده در تاریخ : 1398/01/26 12:52:00 ب.ظ

بیانیه مجمع فرزندان مقاومت در حمایت از تشکل انقلابی سپاه پاسداران

بیانیه مجمع فرزندان مقاومت در حمایت از تشکل انقلابی سپاه پاسداران

در واکنش به اقدام احمقانه و خصمانه رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دبیر کل این مجمع بیانیه ای بشرح ذیل صادر نمود:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

نقش‌راهبردی و کلیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با گروهک خود خوانده و جنایتکار داعش و عملکرد قابل ‌تحسین نیروهای تحت امر سردار رشید اسلام، سردار سرلشگر قاسم سلیمانی در شکست داعش بر تمامی جهانیان و سردمداران کاخ سفید کاملاً مشخص است و مطمئناً همین قدرت متکی بر مردم و اشراف اطلاعاتی و امنیتی سپاه بر اوضاع منطقه است که لرزه بر اندام استکبار انداخته و اتاق فکر جنگ ‌طلبان ترامپ، لاپوشانی شکست‌های پی‌درپی منطقه‌ای و فرار از مذمت‌های افکار عمومی را در تروریست خواندن سپاه دانسته؛ حال‌آنکه علی‌رغم هشدار کارشناسان، راهی شکست‌خورده را برگزیدند.
ما فرندان روح الله و فرزندان مقاومت یاد آور میشویم سپاهی که خود، قربانی تروریسم بوده، مطابق اصل صد و پنجاه قانون اساسی، نیروی نظامی رسمی کشور ماست و آحاد ملت شریف ایران با حمایت از فرزندان خود، فارغ از دیدگاه‌های سیاسی و بر مبنای وظیفه‌ی ملی، حماسه‌ای را رقم خواهد زد که دانش سیاسی جهان، این بلاهت منبعث از تفکر ترامپیسم را به عنوان برگی سیاه در کتاب‌های تاریخ خود درج کند. حماسه‌ای که بدون شک حاصل آن برخلاف تحلیل‌های دشمنان، تقویت وحدت ملی، همدلی و انسجام خواهد بود. امروز صدای شکسته شدن استخوان های استعمار و امپریالیسم بیش از هر روز دیگری شنیده می شود. این اقدام ناقض قوانین حقوق بین الملل است. وجدانهای بیدار و منادیان صلح در جهان نسبت به این اقدام گستاخانه ترامپ اعتراض خود را نشان خواهند داد و در پایان اعلام میداریم روز فتح و پیروزی مستضعفین عالم بر مستکبرین حتمی و نزدیک خواهد بود...

   و من الله التوفیق

مجمع فرزندان مقاومت

 

اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روابط عمومی در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
print
rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد